En büyük korkunuz ne? Sadece bir tüy seçin ve en büyük korkunuz ile yüzleşin!

Her gün olduğu gibi bugün de günlük hayatın karmaşasından kısa bir sürede uzaklaşarak eğlenceli vakit geçirmeniz, kendinizi tanımanız ve geliştirmeniz adına hazırlamış olduğumuz zeka testleri ile karşınızdayız. Bugün en büyük korkunuz ile yüzleşmeniz için bir kişilik testi hazırladık.

Her insanın yüzleşmekten korktuğu hatta farkında dahi olmadığı korkuları vardır. Bu korkular çocukluğumuzdan bu yana yaşadığımız deneyimler ve sarsıcı olayların üzerimizde bıraktığı etkileridir. Ve bu en büyük korkular, günlük hayatta onları tetikleyen herhangi bir durumda farkında olmadan gün yüzüne çıkabilir.

Peki, siz en büyük korkunuzun ne olduğunu gerçekten bilmek ister misiniz? Uzmanlar tarafından hazırlanan bu kişilik testi ile aşağıda yer alan 3 tüyden birini seçin ve derinlerde sakladığınız belki de sizin bile bilmediğiniz en büyük korkunuz ile yüzleşin!

KİŞİLİK TESTİ: EN BÜYÜK KORKUNUZ İLE YÜZLEŞİNYukarıdaki görselde farklı duruşlara ve tarzlara sahip 3 tüy göreceksiniz. Bu üç tüy arasında en çok dikkatinizi çeken, en büyük korkunuzun ne olduğunu ortaya çıkaracak. Evet, görsele odaklanın ve en çok dikkatinizi çeken tüyü seçin.

En Çok 1 Numaralı Tüy Dikkatini ÇekenlerGörsele baktığınızda en çok dikkatinizi 1 numaralı tüy mü çekti? O zaman sizin en büyük korkunuz belirsizlik. Geleceğin neler getireceği, olayların nasıl seyredeceği ve elinizde olmayan durumlar sizi hep çok korkutuyor. Bir olay karşısında ne yapacağınızı bilmemek, tepkinizi kestirememek sizi çok zor durumda bıraktığı için sizin en büyük korkunuzun belirsizlik, bilinmeyen gelecek olduğunu söyleyebiliriz.

En büyük korkusu belirsizlik olan kişiler, çoğunlukla yüksekten ve örümcekten de korkma eğilimindedir.

En Çok 2 Numaralı Tüy Dikkatini ÇekenlerGörsele ilk baktığında en çok 2 numaralı tüy mü dikkatinizi çekti? O zaman sizin de en büyük korkunuz planlarınız doğrultusunda ilerleyememek. Kısa, orta ve uzun vadede planladığınız şeylerin gerçekleşmemesi ve hedeflerinize ulaşamamak sizi kötü etkileyeceği için en büyük korkunuzun bu olduğunu söyleyebiliriz.

En büyük korkusu hedeflerine ulaşamamak olan kişilerin birçoğu kapalı fobisi olan kişilerdir ve büyük bir topluluk önünde konuşmaktan da oldukça çekinirler.

En Çok 3 Numaralı Tüy Dikkatini ÇekenlerGörsele ilk baktığında en çok 3 numaralı tüy mü dikkatinizi çekti? Öyleyse sizin en büyük korkunuzun reddedilmektir. Sevdiğiniz kişiler ile bulunduğunuz ortamlarda dışlanmaktan ve içerisinde bulunduğunuz bir ortamda sevilmediğinizi düşünmekten oldukça rahatsız oluyorsunuz. Bu korkuda aslında sizin en büyük korkunuzun yalnız kalmak olduğunu ortaya çıkarıyor.

Görseldeki tüylerden dikkatinizi çekenler ile en büyük korkunuzun ne olduğunu artık öğrendiniz. Bu tarz kişilik testleri ya da zeka oyunları eğlenceli vakit geçirirken kendinizi tanımanıza ve kişisel gelişiminize de destek olur.

Daha fazla eğlenceli vakit geçirmek ve kendinizi tanımak için bizi takip etmeye devam edin!

İlginizi çekebilir;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x